شرکت آرمان درین پویا

شرکت آرمان دُرین پویا فعالیت خود را در زمینه واردات محصولات دندانپزشکی در سال 1395 در تهران آغاز کرد. امروزه این شرکت با ایجاد شعبه در سراسر ایران فعالیت خود را توسعه داده است.
گروه آرمان متعهد به ارائه در عرضه محصولات دندانپزشکی باکیفیت در زمینه های مختلف می باشد.
گروه ما با سابقه همکاری با تولیدکنندگان مطرح دنیا و همچنین نیروی انسانی ماهر و مجرب در تلاش بوده تا نیاز جامعه محترم دندانپزشکی ایران را برآورده سازد.

درباره آرمان ایمپلنت
درباره ما

شرکت آرمان درین پویا

شرکت درباره آرمان درین پویا ( آرمان ایمپلنت ) فعالیت خود را در زمینه واردات محصولات دندانپزشکی در سال 1395 در تهران آغاز کرد. امروزه این شرکت با ایجاد شعبه در سراسر ایران فعالیت خود را توسعه داده است. گروه آرمان ایمپلنت متعهد به ارائه در عرضه محصولات دندانپزشکی باکیفیت در زمینه های مختلف می باشد. شرکت درباره آرمان درین پویا با ارائه راه کارهای علمی و تامین به جامعه پزشکی ایران کمک می کند تا بتوانند با خیال راحت خدمات با کیفیت تری را ارائه دهند.

آرمان دنتال؛ نماینده ایمپلنت کره ای CIS

گروه ما با سابقه همکاری با تولیدکنندگان مطرح دنیا و همچنین نیروی انسانی ماهر و مجرب در تلاش بوده تا نیاز جامعه محترم دندانپزشکی ایران را برآورده سازد. برند‌های CIS chaorum و KeraOs از جمله برند‌های مطرح ایمپلنت دندان هستند که گروه ما با آن‌ها همکاری دارد و نماینده رسمی فروش ایمپلنت های کره ای CIS می باشند. البته ایمپلنت های کره ای آرمان ، در کنار قیمت مناسب، دارای درصد موفقیت بالایی است.

ماموریت آرمان درین پویا

شرکت آرمان ایمپلنت ماموریت دارد با ارائه محصولات با کیفیت و مورد تایید مراجع قانونی به دندانپزشکان در ارتقا کیفیت خدمات خود در مراکز درمانی کمک نماید. همچنین برای ارتقا سطح دانش دندان پزشکان و آشنایی بیشتر با ایمپلنت های کره ای CIS، آرمان دنتال اقدام به برگذاری دوره های آموزش کاشت ایمپلنت دندانی در کشور می نماید.

 

گالری تصاویر آرمان درین پویا

برای آشنایی بیشتر با آرمان دنتال می توانید در ادامه تصاویر محیط و ورکشاپ های برگزار شده توسط ما را مشاهده کنید

Secured By miniOrange